Бијонсе објави фотографии од близнаците (фото)

Loading...

Познатата пејачка Бијонсе ги израдува фановите со фотографии кои се направени за време на паузите во текот на музичката турнеја каде што таа е со нејзиниот сопруг, раперот Џеј-Зи и нивните три деца.

Неодамна, таа конечно објави фотографија со близнаците Сир и Руми Картер.

Бијонсе ужива на јахта држејќи ги во скут своите близнаци.

Секако таа не ја заборави и својата ќерка Блу Ајви Картер,  па објави фотографија како позираат.

Loading...

Comments are closed.