Еве како Нејмар игра по свадби (видео)

Loading...

Најскапиот фудбалер на сите времиња, Нејмар се уште ужива во одморот после Светското првенство.

Ѕвездата на ПСЖ заедно со својата поубава половина, Бруна Маркезин беа на свадба во Бразил, а на социјалните мрежи веднаш се појавија видеа на кои се гледа како танцура Бразилецот.

Мора да се признае… воодушевува и надвор од теренот!

Loading...

Comments are closed.