Се омажи ќерката на Талат Џафери (фото)

Loading...

Собранискиот спикер, Талат Џафери, ја омажи ќерка си Бесијана. Таа и нејзиното момче Лабинот Беќири, со кого била во врска неколку години, се венчаа во петокот, па направија веселба во еден познат гостиварски ресторан.

Инаку, Бесијана е асистент на Институтот за меѓународни и политички студии. Џафери, покрај ќерката Бесиана, има и син, кој се венча во 2015 година.

Loading...

Comments are closed.