Цеца ја направи првата слика со идната снаа (Фото)

Loading...

Вељко Ражњатовиќ синот на популарната Цеца и неговата свршеница Богдана Родиќ споделуваат на својот инстаграм профил љубовни фотографии.

Но, овој пат свршеницата на Вељко објави сосема поразлична фотографија и за прв пат со идната свекрва.

Откако тие беа заедно на одмор во Кипар, Богдана очигледно се зближила со пејачката, па објави семејна фотографија на својот Инстаграм профил.

На фотографијата Цеца и нејзината сестра Лидија позираат во црно, додека синот на пејачката е облечен во бело, погледнете.

A post shared by Bogdana Rodić (@rodicbogdana) on

Loading...

Comments are closed.