Младоженци го започнале својот прв танц и наеднаш почнале да се тепаат (видео)

Loading...

Во последно време се повеќе парови сакаат својата свадба да биде поразлична и уникатна.

Посебно кога е во прашање првиот танц, повеќето сакаат да измислат своја кореографија која ќе остане запаметена.

Овој пар дефинитивно го извеле најзанимливиот прв танц што некогаш сте го виделе. Од обично танцување завшрија со една рунда бокс, каде што младоженецот беше нокаутиран.

Целото видео од танцот можете да го погледнете подолу. Секако доколку сакате слободно можете да го споделете со вашите пријатели на социјалните мрежи. Можеби ова видео ќе биде инспирација за некои идни младоженци. 🙂

________________________

СВАДБА ОД ПЕКОЛОТ: Се појави љубовницата во венчаница (видео)

Замислете како го планирате најубавиот ден од вашиот живот да биде преубав и само за момент се се претвара во пекол.

На интернет се појави видео на кое се гледа пеколна свадба за една невеста.

Откако младенците го кажаа судбоносното „да“, пред да почне забавата се случи страшен инцидент.

Се појави друга жена облечена во невестински фустан, го зграпчи микрофонот и се претстави како љубовница на младоженецот.

Оттогаш целата атмосфера се промени, идилата се претвори во пекол, невестата врескаше, имаше тегнење на сите стрaни, а гостите и младоженецот се шокираа.

Погледнете го видеото во продолжение:

Loading...

Comments are closed.